im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

im. Józefa Wybickiego

Aktualności z życia szkoły

Aktualności z życia szkoły


24-10-2014, godz. 13:14

Ruszyła VI edycja programu "Młodzi Przedsiębiorczy".

 Uczniowie naszego gimnazjum po raz trzeci pod opieką nauczyciela wiedzy o społeczeństwie p. Grażyny Ruszkowskiej przystąpili do udział w Programie „ Młodzi Przedsiębiorczy” w ramach Szkolnego Klubu Przedsiębiorczych w składzie (uczniowie kl. IIID)

Więcej →
Ruszyła VI edycja programu "Młodzi Przedsiębiorczy".

23-10-2014, godz. 18:00

Lekcja na żywo "Opowieść o Żydach polskich" .

     23 października uczniowie z całej Polski mogli skorzystać z oferty edukacyjnej związanej z tematyką judaizmu i narodu żydowskiego.  

Więcej →
Lekcja na żywo "Opowieść o Żydach polskich" .

23-10-2014, godz. 14:01

Rozstrzygnięcie konkursu

    XI Tydzień Kultury Chrześcijańskiej odbywający się w Lęborku w dniach 11 – 22 października 2014r. zakończony został rozstrzygnięciem Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „JAN PAWEŁ II – ŚWIĘTYMI BĄDŹCIE”

Więcej →
Rozstrzygnięcie konkursu

21-10-2014, godz. 17:39

Rusza akcja zbierania zakrętek dla Julki – „Odkręcamy – pomagamy!”

            W bieżącym roku szkolnym Samorząd Uczniowski postanowił zbierać zakrętki dla Julki, która od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Nasze działanie pomoże zapewnić jej specjalistyczną opiekę oraz możliwość systematycznej rehabilitacji.  

Więcej →
Rusza akcja zbierania zakrętek dla Julki – „Odkręcamy – pomagamy!”

20-10-2014, godz. 17:00

Europejski Dzień Seniora

      W związku z przypadającym w dniu 20 października Europejskim Dniem Seniora udaliśmy się z wizytą do mieszkańców Domu Pomocy Społecznej nr 2.  

Więcej →
Europejski Dzień Seniora

16-10-2014, godz. 14:00

Najlepsza przerwa śniadaniowa

        16 października obchodzimy Światowy Dzień Żywności. W naszej szkole, w ramach działań prozdrowotnych oraz w celu zwrócenia uwagi, że „żywność jest wstępnym warunkiem przetrwania i pomyślnego rozwoju człowieka i stanowi jego fundamentalną potrzebę” odbył się konkurs międzyklasowy na najlepszą przerwę śniadaniową.  

Więcej →
Najlepsza przerwa śniadaniowa

16-10-2014, godz. 10:00

Spotkanie z klasyką w Nowym Teatrze

   W dniu 15 października 2014r. uczniowie klas Ib i Is udali się do Nowego Teatru w Słupsku na jeden z najbardziej znanych i często wystawianych dramatów Williama Shakespeare’a - „Romeo i Julia”. 

Więcej →
Spotkanie z klasyką w  Nowym Teatrze

13-10-2014, godz. 15:00

Dzień Edukacji Narodowej

 W dniu 13 października świętowaliśmy przypadający w dniu następnym Dzień Edukacji Narodowej.

Więcej →
Dzień Edukacji Narodowej

13-10-2014, godz. 10:10

Uwaga! Komunikat!

  W dniu 13 i 14 października 2014r. zajęcia "Gimnazjalista z Klasą" są odwołane.

Więcej →

11-10-2014, godz. 11:00

Wizyta klas II w Muzeum Hymnu Narodowego

      W piątek -10 października klasy II B, II C i II S uczestniczyły w lekcji przedmiotowej w Będominie, w którym znajduje się Muzeum Hymnu Narodowego. 

Więcej →
Wizyta klas II w Muzeum Hymnu Narodowego

09-10-2014, godz. 11:00

Czas na "Witaminkę"!

     W środę – 8 października po raz kolejny odbyła się w naszej szkole: „Witaminka”. Jest to akcja zainicjowana przez uczniów, którym najwyraźniej tematyka związana ze zdrowym odżywianiem nie jest obca.

Więcej →
Czas na "Witaminkę"!

06-10-2014, godz. 16:00

Ruszył ogólnopolski projekt „SCHULE IM WANDEL”

    Znaleźliśmy się wśród 16 szkół w Polsce, które pod patronatem Goethe Institut i  Wydziału Rozwoju Kompetencji Językowych ORE od października 2014 do czerwca 2015 będą realizowały projekt pt. „Odznaka jakości Schule im Wandel – Zmieniająca się szkoła”.  

Więcej →
Ruszył ogólnopolski projekt „SCHULE IM WANDEL”

05-10-2014, godz. 23:42

Rajd Rowerowy "Pocztylion"

    W ubiegłą sobotę – 4 października 2014r. grupa uczniów oraz nauczycieli naszego gimnazjum uczestniczyła w IV Rajdzie Rowerowym Pocztylion  

Więcej →
Rajd Rowerowy "Pocztylion"

04-10-2014, godz. 10:00

Światowy Dzień Uśmiechu

            W piątek, 3 października, obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Uśmiechu. Warto wspomnieć, że pomysłodawcą święta był Harvey Ball, który w w 1963 roku stworzył znany na całym świecie symbol żółtej, roześmianej buźki tzw. „smiley face”.

Więcej →
Światowy Dzień Uśmiechu

03-10-2014, godz. 14:00

Koncert w Hali „Gryfia”

     W dniu 2 października br. grupa naszych gimnazjalistów uczestniczyła w 12 edycji ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Niećpa 2014”.

Więcej →
Koncert w Hali „Gryfia”

03-10-2014, godz. 12:00

„Dopóki masz wybór” – profilaktyczne spotkanie z muzykami zespołu 100%

    2 października nasi gimnazjaliści uczestniczyli w profilaktycznym programie słowno-muzycznym pod hasłem „Dopóki masz wybór”. Celem programu jest pokazanie młodym ludziom, jakie ryzyko wiąże się z sięganiem po alkohol i narkotyki. 

Więcej →
„Dopóki masz wybór” – profilaktyczne spotkanie  z muzykami zespołu 100%

03-10-2014, godz. 11:27

Transmisja online z Borowca

 Transmisja online z Borowca 
 

Więcej →
Transmisja online z Borowca

03-10-2014, godz. 10:07

Sygnał polskiego radia… „Mówi Radio Wolna Europa”

 Sygnał polskiego radia… „Mówi Radio Wolna Europa” Tymi słowami popłynęła 3 października 2014 r. audycja radiowa z okazji setnej rocznicy urodzin Jana Nowaka – Jeziorańskiego. Uczeń naszej szkoły Filip Ostrochalski przybliżył nam za pomocą radiowęzła życiorys i zasługi tego dziennikarza, pisarza i działacza politycznego.

Więcej →
Sygnał polskiego radia… „Mówi Radio Wolna Europa”

02-10-2014, godz. 13:45

Zakończenie projektu "Posłuchaj mnie"

    W Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego zakończył się projekt profilaktyczny „Posłuchaj mnie”. W ramach projektu podjęto wiele ciekawych inicjatyw, którym przyświecała idea profilaktyki kreatywnej, realizowanej głównie poprzez działalność artystyczną młodzieży oraz profilaktyki rówieśniczej -  działanie od młodzieży dla młodzieży. 

Więcej →

30-09-2014, godz. 12:57

Uwaga! Kolejny rajd rowerowy!

     W dniu 4 października br. (sobota) odbędzie się IV Rajd Rowerowy Pocztylion, organizowany przez LOT Ziemia Lęborska - Łeba, Gminę Cewice, Nadleśnictwo Cewice oraz Lęborskie Stowarzyszenie Rowerowe LEW Lębork.

Więcej →
Strona 1 z 25  1 2 3 4 5 6 7 »