im. Józefa Wybickiego

Aktualności z życia szkoły

20-04-2015, godz. 14:00

Drodzy trzecioklasiści !!!

Jutro przystępujecie do egzaminu gimnazjalnego przygotowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Wierzymy w Was i trzymamy kciuki!

Drodzy trzecioklasiści !!!

20-04-2015, godz. 13:00

Komunikat dla rodziców i uczniów las I i II

W dniach 21-23 kwietnia 2015r. uczniowie klas I i II nie mają lekcji. Są to dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uwagi na odbywający się w tym terminie egzamin gimnazjalny trzecioklasistów.

16-04-2015, godz. 12:00

Laureatka V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "PODWÓRKO - Podwórkowe zabawy"

W dniu 16 kwietnia 2015r. Klaudia Sławikowska – uczennica klasy Ib otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku.

15-04-2015, godz. 11:30

Fizyka, matematyka i Pas Oriona

14 kwietnia uczniowie objęci programem „ Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy ” spotkali się na kolejnych zajęciach z prof. dr. hab. Bogusławem Pranszke.

Fizyka, matematyka i Pas Oriona

15-04-2015, godz. 11:00

Dzień Czekolady

Jak powiedziała amerykańska poetka i pisarka Judith Viorst: „Naprawdę silny jest ten, kto potrafi połamać całą tabliczkę czekolady i zjeść tylko jeden kawałek.”

Dzień Czekolady

11-04-2015, godz. 10:00

Konkurs z okazji II Światowego Dnia Autyzmu w Powiecie Lęborskim

Dnia 7 kwietnia uczennice naszego gimnazjum, Agnieszka Klassa i Marcelina Kurzydło z klasy IIId  wzięły udział w powiatowym konkursie wiedzy o autyzmie, organizowanym przez stowarzyszenie "Niebieski Skarb" pod hasłem: „Autyzm: wiem, rozumiem, pomagam”.

Konkurs z okazji II Światowego Dnia Autyzmu w Powiecie Lęborskim

11-04-2015, godz. 09:30

Bezpieczeństwo Żywności

Co roku w dniu 7 kwietnia w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia (ang. World Health Organization) obchodzony jest święto tego właśnie wydarzenia.

Bezpieczeństwo Żywności

10-04-2015, godz. 10:12

Uwaga! uczniowie, rodzice- zmiana w organizacji planu dnia.

Harmonogram na 15 kwietnia 2015r. (środa) Lekcje wg planu skróconego

10-04-2015, godz. 09:00

Pierwsza wizyta na Wydziale Mechanicznym Akademii Morskiej w Gdyni

9 kwietnia grupa uczniów z klas Ic i IIc gościła w Akademii Morskiej w Gdyni. Było to pierwsze spotkanie z uczelnią w ramach podpisanej w marcu umowy o współpracy naszego gimnazjum i Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej.

Pierwsza wizyta na Wydziale  Mechanicznym Akademii Morskiej w Gdyni

01-04-2015, godz. 10:54

Świąteczne życzenia

Zdrowych i  pogodnych świąt wielkanocnych!

Świąteczne życzenia

01-04-2015, godz. 10:00

Wielkanocna wizyta w Domu Pomocy Społecznej nr 2

Z okazji zbliżających się świąt przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego  udali się do Domu Pomocy Społecznej ze świątecznymi życzeniami.

Wielkanocna wizyta w Domu Pomocy Społecznej nr 2

30-03-2015, godz. 16:00

Finalista w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym

Marcelina Kurzydło (III D) wywalczyła tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym.

Finalista w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym

26-03-2015, godz. 14:30

„Różni, ale równi” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

W powiatowym konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach projektu Szkoła Równego Traktowania nagrodzone zostały prace naszych gimnazjalistek

„Różni, ale równi” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

25-03-2015, godz. 12:00

Targi Edukacyjne

Co dalej? Jaką szkołę wybrać? Jaki zawód? Czy mam predyspozycje do wymarzonej pracy? Co roku trzecioklasiści stają przed koniecznością znalezienia odpowiedzi na takie właśnie pytania.

Targi Edukacyjne

23-03-2015, godz. 18:00

Zaproszenie dla rodziców i nauczycieli na konferencję profilaktyczną w ramach projektu "Szkoła Równego Traktowania"

Serdecznie zapraszamy na konferencję profilaktyczną organizowaną w ramach projektu "Wartością możemy być dla siebie" oraz projektu Fundacji Bronisława Geremka "Szkoła Równego Traktowania".

23-03-2015, godz. 09:25

UWAGA, GIMNAZJALIŚCI z KLASĄ

Zajęcia grupy 7 - środa 15:15 (25.03) i grupy 8 - czwartek 15:15 (26.03) z p. Aleksandrą Baltaziuk nie odbędą się.  Trenerka czeka na Was  w następnych - zgodnych z harmonogramem - terminach.

23-03-2015, godz. 08:30

Powitaliśmy wiosnę z Belgijką

W ubiegły piątek – 20 marca uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji, której inicjatorem była Młodzieżowa Rada Miasta Lęborka wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego.

Powitaliśmy wiosnę z Belgijką

20-03-2015, godz. 21:06

Szkoła Równego Traktowania - dzień piąty

Piąty dzień Tygodnia Równościowego  rozpoczęliśmy od spotkania z radcą prawnym, który opowiedział nam o konsekwencjach prawnych wynikających z zachowań dyskryminacyjnych, mobbingu, przemocy czy nierównego traktowania.

Szkoła Równego Traktowania - dzień piąty

20-03-2015, godz. 10:00

Klasa Ib w Sejmie

19 marca 2015 roku klasa Ib wybrała się na wycieczkę do stolicy.

Klasa Ib w Sejmie

19-03-2015, godz. 21:30

Nierówności i naprawdę wielkie liczby

W środę, 18 marca, uczniowie objęci innowacją programową „ Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy ” spotkali się z dr Barbarą Wolnik z Wydziału Matematyki, Fizyki I Informatyki UG. Zajęcia odbyły się w ramach współpracy z uczelnią oraz obchodami Pomorskiego Roku Matematyki.

Nierówności i naprawdę wielkie liczby
Strona 1 z 32  1 2 3 4 5 6 7 »