im. Józefa Wybickiego

Aktualności z życia szkoły

01-04-2015, godz. 10:54

Świąteczne życzenia

Zdrowych i  pogodnych świąt wielkanocnych!

Świąteczne życzenia

30-03-2015, godz. 16:00

Finalista w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym

Marcelina Kurzydło (III D) wywalczyła tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym.

Finalista w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym

26-03-2015, godz. 14:30

„Różni, ale równi” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

W powiatowym konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach projektu Szkoła Równego Traktowania nagrodzone zostały prace naszych gimnazjalistek

„Różni, ale równi” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

25-03-2015, godz. 12:00

Targi Edukacyjne

Co dalej? Jaką szkołę wybrać? Jaki zawód? Czy mam predyspozycje do wymarzonej pracy? Co roku trzecioklasiści stają przed koniecznością znalezienia odpowiedzi na takie właśnie pytania.

Targi Edukacyjne

23-03-2015, godz. 18:00

Zaproszenie dla rodziców i nauczycieli na konferencję profilaktyczną w ramach projektu "Szkoła Równego Traktowania"

Serdecznie zapraszamy na konferencję profilaktyczną organizowaną w ramach projektu "Wartością możemy być dla siebie" oraz projektu Fundacji Bronisława Geremka "Szkoła Równego Traktowania".

23-03-2015, godz. 09:25

UWAGA, GIMNAZJALIŚCI z KLASĄ

Zajęcia grupy 7 - środa 15:15 (25.03) i grupy 8 - czwartek 15:15 (26.03) z p. Aleksandrą Baltaziuk nie odbędą się.  Trenerka czeka na Was  w następnych - zgodnych z harmonogramem - terminach.

23-03-2015, godz. 08:30

Powitaliśmy wiosnę z Belgijką

W ubiegły piątek – 20 marca uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji, której inicjatorem była Młodzieżowa Rada Miasta Lęborka wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego.

Powitaliśmy wiosnę z Belgijką

20-03-2015, godz. 21:06

Szkoła Równego Traktowania - dzień piąty

Piąty dzień Tygodnia Równościowego  rozpoczęliśmy od spotkania z radcą prawnym, który opowiedział nam o konsekwencjach prawnych wynikających z zachowań dyskryminacyjnych, mobbingu, przemocy czy nierównego traktowania.

Szkoła Równego Traktowania - dzień piąty

19-03-2015, godz. 21:30

Nierówności i naprawdę wielkie liczby

W środę, 18 marca, uczniowie objęci innowacją programową „ Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy ” spotkali się z dr Barbarą Wolnik z Wydziału Matematyki, Fizyki I Informatyki UG. Zajęcia odbyły się w ramach współpracy z uczelnią oraz obchodami Pomorskiego Roku Matematyki.

Nierówności i naprawdę wielkie liczby

19-03-2015, godz. 20:00

Szkoła Równego Traktowania - dzień czwarty

Powoli zbliżamy się do końca działań podejmowanych w ramach projektu. Za nami bardzo emocjonujący dzień, który upłynął pod hasłem "Poznajmy się".

Szkoła Równego Traktowania - dzień czwarty

19-03-2015, godz. 11:00

Wiosennie i ludowo

VI edycja projektu edukacyjnego "Lubię tworzyć" realizowanego przez nauczyciela plastyki pojawiła się w holu naszej placówki.

Wiosennie i ludowo

18-03-2015, godz. 20:00

Szkoła Równego Traktowania – dzień trzeci

Pełna integracja szkoły, życzliwość i wiele, wiele uśmiechu!

Szkoła Równego Traktowania – dzień trzeci

18-03-2015, godz. 17:00

Dwóch finalistów w Wojewódzkim Konkursie Historycznym

Patrycja Górecka (IIId) i Michał Łukaszewicz (IIc) znaleźli się w gronie uczniów, którzy w Wojewódzkim Konkursie Historycznym uzyskali tytuły finalisty.

Dwóch finalistów w Wojewódzkim Konkursie Historycznym

18-03-2015, godz. 15:00

„W otchłani duszy” czyli klasy Ic spotkanie ze sztuką

W ubiegły wtorek uczniowie klasy Ic udali się do „Stacji Kultura” i uczestniczyli w lekcji poznawczo-artystycznej.

„W otchłani duszy” czyli klasy Ic spotkanie ze sztuką

17-03-2015, godz. 19:00

Szkoła Równego Traktowana - dzień drugi

Za nami drugi dzień Tygodnia Równościowego. Dzisiejszy dzień dostarczył nam również wielu niezapomnianych wrażeń.

Szkoła Równego Traktowana - dzień drugi

17-03-2015, godz. 08:52

XIV Wojewódzki Konkurs Twórczości Regionalnej Dzieci i Młodzieży "Mój Region"

Miło nam poinformować, że prace naszych uczniów: Karoliny Tysler z kl. IIb i Dominika Maszoty z kl. Ic zostały docenione w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Regionalnej.

Więcej →
XIV Wojewódzki Konkurs Twórczości Regionalnej Dzieci i Młodzieży "Mój Region"

16-03-2015, godz. 22:15

No i ruszyliśmy. Właśnie dzisiaj minął pierwszy dzień akcji „Szkoła Równego Traktowania”.

Już od progu szkoły na uczniów czekała miła niespodzianka. Członkowie grupy PaT zachęcali wszystkich do „dzielenia się”  miłymi gestami.

15-03-2015, godz. 19:00

Szkoła Równego Traktowania - ogólnopolski projekt Fundacji Bronisława Geremka

Od poniedziałku 16 marca grupa PaT Lębork rozpoczyna  działania w ramach projektu Fundacji Bronisława Geremka - Szkoła Równego Traktowania. Do projektu włączyło się wiele lęborskich szkół, które także podejmą się zaplanowanych elementów Tygodnia Równościowego.

Szkoła Równego Traktowania - ogólnopolski projekt Fundacji Bronisława Geremka

14-03-2015, godz. 15:00

O historii w rytmie rap

W dniu 13 marca klasa III B uczestniczyła w koncercie Tadeusza Polkowskiego z zespołu  ,, Tadek firma solo” w ramach Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych.

O historii w rytmie rap

12-03-2015, godz. 16:00

Góra Grosza podsumowana!

Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku szkolnym nasi uczniowie włączyli się aktywnie do akcji organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM „Góra Grosza”.

Góra Grosza podsumowana!
Strona 1 z 32  1 2 3 4 5 6 7 »